• Tekeler Mah. Çevre Yolu Cad. NO:104/B Adapazarı / SAKARYA
  • 0264 277 33 44
  • 0264 278 33 44

Anasayfa / Stor Yıkama

Stor Yıkama

Stor Yıkama

Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılıyor, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunuyoruz.

Tesisimizi ardağınızda operatör arkadaşlarımız tarafından isim, soy isim, adres ve telefon numaranız alınarak sistemde kaydınız oluşturulur ve siparişiniz anında montaj ekiplerine yönlendirilir.  Montaj ekiplerimiz adresinize geldiklerinde stor/zebralarınızı sökmeden önce tamamen açarlar, yırtık ve deformasyonları var ise mekanizma arızalarını tespit ederler. Çıkmama ihtimali olan leke ve izlerle ilgili sizi bilgilendirip ölçümünü gerçekleştirirler, fiyat hakkında size bilgi verirler. Siz uygun görürseniz storlarınız sökülür ve tesisimize getirilir. Tesisimize getirilen storlarınız uzman personeller tarafından sökülür ve tamamen mekanizmasından ayrılır. Tülü ayrı mekanizması ayrı bir şekilde yıkanır, asılır ve kurutulup paketlenir.

Hazır olan stor/zebralarınız ekiplerimizce tekrar montaj edilir tamamen açılır ve beğeninize sunulur. . Firmamız %100 Memnuniyet ve %100 Hijyen garantisi ile çalışmaktadır. Memnun kalmazsanız ücret alınmaz/iade yapılır. Tesisimizde evinize severek ve beğenerek aldığınız stor/zebralarınız gerekli özen gösterilerek yıkanır ve ailenizle hijyenik bir ortamda vakit geçire bilmeniz için derinlemesine temizlenir.

 

Online Sipariş

Şimdi Online Sipariş Ver