• Tekeler Mah. Çevre Yolu Cad. NO:104/B Adapazarı / SAKARYA
  • 0264 277 33 44
  • 0264 278 33 44

Anasayfa / Koltuk & Kanepe Yıkama

Koltuk & Kanepe Yıkama

Koltuk & Kanepe Yıkama

Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılıyor, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunuyoruz.

Tesisimizi ardağınızda operatör arkadaşlarımız tarafından isim, soy isim, adres ve telefon numaranız alınarak sistemde kaydınız oluşturulur ve sizinle birlikte bir randevu oluşturur. Tecrübeli Bayan Personelimiz Randevu saatinde adresine gelir ortala 1-2 saat süren bir işlemle koltuk/kanepe/oturma grubu/yatağınızı yıkar.

Yıkama işlemi öncesi ortama bir örtü serilir ve etrafa su sıçraması önlenir. Şampuanlama yapılır makine ile fırçalanır vakumlanır. Sonrasında tekrar durulama suyu ile ıslatılır vakumlanır ve mümkün olduğunca kurutulur. İşlemler sonunda koltuk/kanepe/oturma grubu/yatak larınız 1 gün içerisinde kullanıla bilecek şekilde temizlenmiş olur.   Firmamız %100 Memnuniyet ve %100 Hijyen garantisi ile çalışmaktadır. Memnun kalmazsanız ücret alınmaz/iade yapılır. Tesisimizde evinize severek ve beğenerek aldığınız koltuk/kanepe/oturma grubu/yataklarınız gerekli özen gösterilerek yıkanır ve ailenizle hijyenik bir ortamda vakit geçire bilmeniz için derinlemesine temizlenir.

 

Online Sipariş

Şimdi Online Sipariş Ver